W sobotę 13 maja zapraszamy na różaniec fatimski oraz Msze świętą połączoną z procesją na którą przynosimy świece.

Msza Fatimska 13.05.2023

 1. Do B. Op. i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą B. opiekę dla mnie oraz o B. bł. dla dzieci z rodzinami i dary Ducha Św. dla wnuczek.
 2. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
 3. Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla rodziny Czupała i Przywara.
 4. Do B. Op. za wstawiennictwem MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodzin Skolik, Weintrit, Rzepka, Kałuża, Hadyk, Swoboda, Podgórna.
 5. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o B. bł. i zdrowie dla mamy i siostry z rodziną.
 6. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla mnie, męża z ok. ur., dla córek z rodzinami, synów i zdrowie dla cioci.
 7. Do MBF i MBNP z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, prosząc o dalszą opiekę dla rodzin Pietruszka, Sukiennik i Piekarski oraz o Dary Ducha Św. dla wnucząt Kuby, Franka, Zosi, Ewy i Łukasza.
 8. Do Bożej Opatrzności i MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o przemianę serc, prosząc o miłość do Pana Boga, wiarę, zdrowie i potrzebne łaski wiadome Panu Bogu.
 9. Za przyczyną Matki Bożej, do Bożego Miłosierdzia, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie, dary Ducha Świętego, w intencji rodzin Myrcik i Kapol, a także wszystkich bliskich, powierzonych nam w modlitwie i o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
 10. Do MBF i MBR z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie dla rodzin Bula, Wróbel, Bogacki oraz dary Ducha Świętego dla wnuków.
 11. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla rodzin Lisiecki, Skiba, Hampel, Grochowina.
 12. Do MB i MB Fatimskiej z podziękowaniem za wszelkie dobro, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji rodzin Żuk, Gwóźdź i Hankus.
 13. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i zdrowie dla rodz. Romańczyk.
 14. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opatrzność dla Macieja, Pawła i Karoliny.
 15. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Gorol, Urzędniczok i Machoń.
 16. Do Bożej Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł., zdrowie i opiekę w int. Teresy i Jana Walenta oraz o B. bł. dla dzieci z rodzinami i dary Ducha Św. dla wnuków.
 17. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski, zdrowie, prosząc o dalszą opiekę dla rodzin Myrcik, Podstolec i Klecha.
 18. Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie w intencji Izydora i Teresy oraz prośbą o dalszą opiekę.
 19. Do MBF z podziękowaniem za Boże błogosławieństwo i opiekę w intencji rodzin Myrcik, Gołąbek, Klabis, Walenta, Machoń oraz prośbą o zdrowie i dalszą opiekę i dary Ducha Św.
 20. Do MBF i KR Św. z podziękowaniem za zdrowie i opiekę, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla rodzin Machoń, Myrcik, Golaś, Masoń, Wocławek.
 21. Do Opatrzności Bożej, MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalsze z okazji 60-tej rocznicy ślubu i bł. Boże dla dzieci z rodzinami.
 22. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla całej rodziny oraz dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków i do św. Krzysztofa z podzięką i prośbą o dalszą opiekę dla wszystkich kierowców.
 23. Do B. Op. i MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla syna Marka i córki Moniki z rodziną z okazji urodzin.
 24. Do MBF z prośbą o łaskę nawrócenia dla wnuczki.
 25. Do Miłosierdzia Bożego, MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodz. Burzyk, Krus, Gatys, Segetrz.
 26. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli i Wojciecha z okazji 65. rocznicy urodzin oraz o Bożą opiekę i zdrowie dla dzieci z rodzinami.
 27. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Matyldy z okazji 87. rocznicy urodzin.
 28. Do MBF z podz. za otrzym. łaski z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie w int. Reginy Nancka z okazji ur.
 29. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i dalszą opiekę dla rodz. Brol.
 30. Do MBF o zdrowie i dary Ducha Św., Boże błogosławieństwo dla rodz. Sitek, Grobara, Ptak, Mośny, Ledwoń.
 31. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą opiekę z okazji 35. rocznicy ślubu.
 32. Do MBF z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie dla synowej.
 33. Do MBF i Miłosierdzia Bożego z prośbą o odzyskanie wzroku dla syna.
 34. Do MBF z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i nieustającą opiekę Matki Bożej dla Doroty, Arka i Łukasza z okazji urodzin.
 35. Do MBF z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i nieustającą opiekę MB dla rodzin: Janik, Śledziona, Zienkiewicz, Szymczyk, Gura i Gontarz.
 36. Do MBF z prośbą o pokój na Ukrainie i w całym świecie.
 37. Do MBF z podziękowaniem za wszystkie wyproszone łaski w ciągu 70. lat życia Gabrieli z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie.
 38. Do MBF o dary Ducha Św. dla wnucząt oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
 39. Do MB Uzdrowienia Chorych z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla męża.
 40. Do B. Opatrzności i MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla Jolanty i Grzegorza z ok. 30-tej rocznicy ślubu.
 41. Do MBF z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla rodziny Gerarda Piełot i dzieci z rodzinami.
 42. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą, nieustającą opiekę i zdrowie dla rodz. Krawczyk, Brol, Wojsyk, Maruszczyk.
 43. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie i dary Ducha Świętego i nieustającą opiekę MB dla Bożeny i Jana z okazji urodzin.
 44. Do MBF i MB Uzdrowienia Chorych z prośbą o powrót do zdrowia w int. chorej kol. Doroty.
 45. Do MBF z prośbą o potrzebne łaski Boże. ,,Jezu Ty się tym zajmij”
 46. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie w intencji rodzin: Filipczyk, Majchrzyk, Jantos, Pampuch i dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków.
 47. Do MBF z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego w intencji rodziny Myrcik

Galeria zdjęć

wstecz