1. Bóg zapłać za ofiary składane w kościele. Kolekta dzisiejszej przeznaczona jest na diecezję i seminarium duchowne. W przyszłą niedzielę na dzieła ojców oblatów z Kokotka.

2. Dziś przypada Dzień Ojca. Msza Święta w intencji Ojców naszej parafii w poniedziałek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.

3. W przyszłą sobotę (29 czerwca) parking przed kościołem będzie wyłączony z ruchu. Bardzo proszę, aby w tym dniu przyjeżdżając do kościoła samochód pozostawić w innym miejscu.

4. Pielgrzymka na Jasną Górę z naszej parafii wyruszyła w sobotę po Mszy Świętej o godz. 7:00.
    Przybycie pielgrzymów do Boronowa dziś około godz. 15.00.

5. Za względu na okres wakacji od początku lipca nie będzie popołudniowych mszy świętych w niedzielę i nieszporów, a w zamian za to o godz. 10.00 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP. Mimo, że w czasie wakacji nie będzie mszy szkolnych godzina czwartkowych mszy świętych pozostaje bez zmian.

6. Bardzo proszę, aby do końca czerwca 2024 uzupełnić intencje Mszy Świętych zamówionych na lipiec 2024 oraz Mszy Fatimskich. W lipcu kancelaria nieczynna.

7. W piątek kancelaria nieczynna.

8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i jego obejścia. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 proszę Parafian z Sitek i Huciska