1. W dzisiejszą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską tzw. Świętopietrze.
  2. W miniony czwartek obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Bóg zapłać wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia procesji ks. Jerzemu, pocztą sztandarowym, strażakom, dzieciom komunijnym, Dzieciom Maryi, dzieciom sypiącym kwiaty, ministrantom, Panu Pawłowi naszemu organiście, Panu Jerzemu naszemu kościelnemu, budowniczym poszczególnych ołtarzy, wszystkim którzy przystroili swoje domy, mieszkania, drogi. Wszystkim Parafianom i Gościom Bóg zapłać.
  3. W czasie oktawy Bożego Ciała po Mszach wieczornych procesje eucharystyczne dookoła kościoła.
  4. W czwartek przypada Dzień Ojca. O godz. 17.00 Msza św. w int. Ojców. Serdecznie zapraszam.
  5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. w int. uczniów, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły w piątek o godz. 9.00.
  6. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 17.00 dodatkowa Msza św. przy kaplicy w Dębowej Górze.
  7. Za względu na okres wakacji od następnej niedzieli nie będzie popołudniowych nieszporów a w zamian za to o godz. 10.00 będą śpiewane Godzinki ku czci NMP. Mimo że w czasie wakacji nie będzie mszy szkolnych godzina czwartkowych mszy świętych pozostają bez zmian.
  8. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, na przebudowę parafialnej stodoły z docelowym przeznaczeniem dla seniorów.
  9. Dziękuję za sprzątanie kościoła i jego obejścia.  Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 proszę mieszkańców z ul. Częstochowskiej i Leśnej.