Niedziela 19.06.2022

• 7.00 – Do Mił. Bożego za ++ rodziców Marię i Jerzego Krawczyk, Agnieszkę i Alojzego Brol, + Krystynę Krus, jej męża, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokr.
  • 9.00 – Za + Bronisławę Prandzioch w 1 r.śm. i ++ z pokr.
  • 10.30 – Do Mił. Bożego za ++ rodziców Mariannę i Józefa Koziołek, ++ dziadków z obu stron, ++ Alfonsa, Zofię i Wiktora Filipczyk, ++ z rodz. Koziołek, Kolczyński, Filipczyk.
    Po Mszy procesja
  • 15.30 – Za + ojca Piotra Brol, + brata Roberta, ++ Elżbietę, Emanuela i Gerarda Brol oraz ++ z pokr.

Poniedziałek 20.06.2022

• 18.00 – I int.: Za + mamę Marię Muś, + męża Eryka, ++ Irenę i Bolesława Barwicki, + Eugeniusza Stroniewskiego, ++ dziadków i ++ z pokr.
    II int.: Do Mił. Bożego za ++ rodziców Paulinę i Konstantego Macioszek, Helenę i Henryka Pluta, brata Józefa Jaksik, ++ z rodz. Brol, Macioszek, Pluta i dusze w czyśćcu cierpiące.
    Po Mszy procesja

Wtorek 21.06.2022 św. Alojzego Gonzagi.

• 18.00 – I int.: Za + ojca Pawła Mzyk z ok. ur. oraz ++ z pokr.
    II int.: Za + Helenę Dziubek w 30 r. śm., + męża Leona, + Marię Dziubek w 30 r.śm., + męża Edwarda, córkę Bernadetę, ++ Teresę i Rudolfa Dziubek, ++ Urszulę i Jana Hubalek, + Alfreda Dziubek oraz ++ z rodziny i pokrewieństwo.

Środa 22.06.2022

• 18.00 – I int.: Za + Irenę Kucharczyk, + męża Józefa, ++ rodziców, teściów, + zięcia Krzysztofa, + Emila Piełot, Adama Gałka, ++ z rodz. Kucharczyk, Lipiński, Piełot, ++ z pokr. i dusze w czyśćcu cierpiące.
    II int.: Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Dziemba, Gertrudę i Bernarda Macha, ++ z pokr. Bureza, Dziemba, Macha.
    Po Mszy procesja

Czwartek 23.06.2022 Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.

• 17.00 – I int.: Do B. Op. za wstaw. św. Józefa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. w int. Ojców naszej parafii oraz za + Ojców.
    II int.: Za ++ rodziców, teściów, + matkę chrzestną.
    Po Mszy procesja

Piątek 24.06.2022 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

• 7.00 – Za ++ rodziców, dziadków, 2 braci, siostrę, + teścia i ++ z pokr.
    Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • 9.00 – Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolnym w int. uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników naszej szkoły, ze wsp. ++ uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników.
  • 17.00 – Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie w int. mieszkańców Dębowej Góry oraz Gości ze wsp. ++ mieszkańców. / Msza w kaplicy w Dębowej Górze/

Sobota 25.06.2022 Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.

• 13.00 – ślub: Weintrit – Podgórny
  • 16.30 – Do B. Op. za wstaw. MBR z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze B. bł. w int. Joanny Masoń z ok. 50 r. ur. oraz o B. bł. dla męża, córek i całej rodziny. /TD/
  • 18.00 – I int.: Za + syna Krystiana Musik w 8 r.śm., ++ jego dziadków Teodora Piełot, Teresę i Franciszka Musik i ++ z pokr.
    II int.: Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę w int. Klary, Katarzyny i Piotra Pęczak, ze wsp. + Oliwi i ++ z pokr.
    III int.: Za ++ Elżbietę i Renatę Kowalik, + Jadwigę Błaszczyk, ++ Marię i Zofię Hubalek, + Małgorzatę Szyszka ich mężów, + Romana Żydek, ++ Krystyna i Sebastiana Tyrała – Msza św. ofiarowana od koleżanek.

Niedziela 26.06.2022

• 7.00 – Za ++ Augustyna i Emę Pietrowski, ++ rodziców, dziadków, rodzeństwo i ++ z pokr. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  • 9.00 – Do Mił. Bożego za ojców: + Tadeusza Majchrzak, Tymoteusza Sowa, ze wsp. ++ dziadków Sowa, Pilarski, Majchrzak i dusze w czyśćcu cierpiące.
  • 10.30 – Do Mił. Bożego za + Zenona Janika w 19 r.śm., ++ Jana, Janinę, Józefa Szymczyków, Konstantego, Walerię i Ryszardę Janików, Mariannę Lichowicz i ++ zpokr.
  • 15.30 – Za ++ rodziców Teresę i Roberta Ledwoń, ++ dziadków z obu stron, + ks. Wernera Olejnik i dusze w czyśćcu cierpiące.