Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii wraz z wpłata zaliczki 1000 zł.

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ
8 dniowa, samolotowa
TERMIN: 10 - 17. 03. 2023 r.

I DZIEŃ: KRAÓW – TEL AVIV
Przelot na trasie Kraków – Tel Aviv. Nocleg w Betlejem.

II DZIEŃ: BETLEJEM – EIN KAREM
Betlejem – nawiedzenie Bazyliki Bożego Narodzenia, kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej z grotami św. Józefa i św. Hieronima, Groty Mlecznej i Pola Pasterzy. Ein Karem – nawiedzenie sanktuarium narodzenia św. Jana Chrzciciela i nawiedzenia św. Elżbiety. Nocleg w Betlejem.

III DZIEŃ: KARMEL – NAZARET – KANA GALILEJSKA
Karmel – nawiedzenie sanktuarium Stella Maris z grotą proroka Eliasza. Nazaret – nawiedzenie Bazyliki Zwiastowania i kościoła św. Józefa. Kana Galilejska – liturgia odnowienia sakramentalnej przysięgi małżeńskiej. Nocleg w Nazarecie.

IV DZIEŃ: JEZIORO GALILEJSKIE
Góra Ośmiu Błogosławieństw – nawiedzenie sanktuarium upamiętniającego Kazanie Pana Jezusa. Tabgha – nawiedzenie sanktuarium Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Prymatu św. Piotra. Kafarnaum – spacer po ruinach „miasta Jezusa”. Genezaret – rejs łodzią po jeziorze. Nocleg w Nazarecie.

V DZIEŃ: GÓRA TABOR – JERYCHO – MORZE MARTWE
Góra Tabor – nawiedzenie sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Betania nad Jordanem – liturgia odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Jerycho – Góra Kuszenia i sykomora – drzewo dialogu z Zacheuszem. Morze Martwe – czas na kąpiel. Nocleg w Betlejem.

VI DZIEŃ: JEROZOLIMA
Jerozolima – wizyta pod Ścianą Płaczu, dzielnica żydowska Starego Miasta, nawiedzenie kościoła św. Piotra in Gallicantu, Bazyliki Zaśnięcia NMP oraz sali Wieczernika. Nocleg w Betlejem.

VII DZIEŃ: JEROZOLIMA
Jerozolima – nawiedzenie kościoła Dominus Flevit, Bazyliki Agonii w Ogrodzie Oliwnym, świątyni Grobu Maryi, sanktuarium Pater Noster, meczetu Wniebowstąpienia, Bazyliki św. Anny, kaplic Biczowania i Włożenia Krzyża. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Starego Miasta. Nawiedzenie Bazyliki Grobu Pańskiego. Nocleg w Betlejem.

VIII DZIEŃ: TEL AVIV – KRAKÓW

Przelot na trasie Tel Aviv – Kraków.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

CENA: 2400 PLN + 850 USD

Cena zapewnia:

• przelot na trasie Kraków – Tel Aviv – Kraków;
  • noclegi w hotelach 3*/4* /pokoje dwuosobowe, dopłata do jednoosobowego 280 USD/
  • wyżywienie 2 razy dziennie /śniadanie, obiadokolacja/;
  • przejazdy autokarem wg programu;
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów;
  • zestawy słuchawkowe;
  • napiwki dla lokalnej obsługi;
  • opiekę pilota – przewodnika;
  • opiekę duchową kapłana;
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
  • ubezpieczenie KL i NNW /zawiera ubezpieczenie od chorób przewlekłych/;

Zobowiązuje się każdego Uczestnika do wykupienia polisy od rezygnacji (ok.150 zł) posiadając polisę, Ubezpieczyciel zwraca 100% ceny pielgrzymki z chwilą losowej rezygnacji (na podstawie dokumentacji medycznej uczestnika lub jego bliskiej rodziny), co ma pełne uzasadnienie w czasach covidowej pandemii.

PEŁNĄ OPŁATĘ ZA PIELGRZYMKĘ NALEŻY UIŚCIĆ NAJPÓŹNIEJ 30 DNI PRZED WYJAZDEM!

ZAPISUJĄC SIĘ NA PIELGRZYMKĘ NALEŻY DOSTARCZYĆ Księdzu Proboszczowi:

1. 1. Czytelnie wypełnioną i podpisaną Kartę Uczestnika, (lista zbiorowa u ks. Proboszcza i wpłata zbiorowa za całą grupę) + wpisowe 1.000 zł do 30.09.22
    • II rata wpłat, tj. 1400 zł + 600 usd do 30.01.2023 r.
    • III rata 250 usd w dniu wylotu
  2. 2. Należy okazać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki.

Każdy uczestnik na odprawie lotniczej zobowiązany jest do przedłożenia certyfikatu szczepień COVID 19 lub wyniku testu (negatywnego) wykonany przed podróżą 48 godz.

Oferta przedstawiona 11 czerwca 2022 r.