W czwartek przeżywać będziemy ostatnią już w tym roku Uroczystość ku czci MB Fatimskiej. O 17.15 Różaniec Fatimski a o 18.00 Msza św. zbiorowa ku czci MB Fatimskiej.

Intencje:

 1. Do Bożego Miłosierdzia za przyczyną MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę, miłość Bożą, zdrowie, bezpieczeństwo i dary Ducha Św. w int. rodzin Myrcik, Kapol, wszystkich bliskich i dobrodziejów.
 2. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł., zdrowie i dary Ducha Św. dla Michała Buchenfeld i całej rodziny.
 3. Do MBF podziękowanie za otrzymane łaski i zdrowie, prosząc o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
 4. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla rodz. Ledwoń i Stępień oraz dary Ducha Św. dla wnuków: Agatki, Janka i Kingi.
 5. Do MBF i MB Uzdrowienia Chorych z prośbą o powrót do zdrowia dla męża i Bożą opiekę i zdrowie dla rodz. Bula, Wróbel, Bogacki oraz dary Ducha Św. dla wnuków.
 6. Do MBF z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny.
 7. Do MBF z prośbą o zdrowie, B. bł. i o wybranie drogi życiowej dla wnuka.
 8. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, zdrowie, B. bł. dla rodz. Skolik, Weintrit, Rzepka, Kałuża, Hadyk, Swoboda, Podgórna.
 9. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla mnie, dzieci z rodziną oraz dary Ducha Św. dla wnuczek.
 10. Do Bożego Mił. za przyczyną MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o B. bł., zdrowie w int. rodz. Myrczik.
 11. Do Anioła Stróża w int. wnuczek: Hani, Zosi, Marty i ich rodziców.
 12. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze B. bł. dla Haliny.
 13. Do B. Op. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla rodz. Nancka, Stroba, Żelek, Kucharczyk, Cogiel, Jonta, oraz opiekę Anioła Stróża dla prawnuków Samuela, Zofii, Antoniego, Marysi, Aleksandry, Zuzanny, Kaliny, Antosi.
 14. Do MBF z prośbą o oddalenie pandemii z naszej ojczyzny i całego świata, oraz ochronę naszej parafii przed groźnymi nawałnicami.
 15. Do MBF i Chrystusa Dobrego Pasterza, z prośbą o Bożą opiekę i zdrowie dla ks. Krzysztofa, ks. Jerzego, ks. Łukasza, ks. Marcina, ks. Adama, ks. Michała, ks. Edwarda oraz dary Ducha Św. i łaskę wytrwania dla diakonów Bartłomieja i Patryka.
 16. Do Mił. Bożego przez MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i B. bł. dla Matyldy i Stefana oraz dzieci z rodzinami.
 17. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla całej rodziny oraz dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków i do św. Krzysztofa z podzięką i prośbą o dalszą opiekę dla wszystkich kierowców.
 18. Do B. Op. i MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla rodzin Lisiecki, Hampel, Skiba, Grochowina.
 19. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie w int Teresy i Jana Walenta oraz o B. bł. dla dzieci z rodzinami i dary Ducha Św dla wnuków.
 20. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, zdrowie i opiekę, z prośbą o dalsze B. bł. w int. rodz. Romańczyk.
 21. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośba o zdrowie i opiekę dla rodz. Przywara i Czupała.
 22. Do MBF i MBR z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla rodz. Myrcik, Podstolec i Klecha.
 23. Do MBF z podz. za otrzymane zdrowie i łaski dla mamy Eufrozyny, sióstr i braci z rodzinami.
 24. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalsze B. bł. w int. rodz. Polk, Nancka, Surowiec, Olejniczak.
 25. Za wstaw. MBF do Miłosierdzia Bożego z podz. za wszelkie dobro, z prośbą o dalsze bł. i zdrowie w int. rodz. Żuk, Gwóźdź i Hankus.
 26. Do MBF z prośbą o opiekę, zdrowie i dalsze łaski w pewnej int.
 27. Do MBF o Bożą opiekę i zdrowie w int. rodz. Skolik, Bełkot i Rogocz.
 28. Do Mił. Bożego, MBF o zdrowie, zgodę w rodzinie i B. bł. dla rodz. Sowa i Nowak.
 29. Do MBF z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie oraz opiekę dla syna, męża, córek, zięcia, dla mnie i rodzin Machoń, Urzędniczok, Gorol.
 30. Do MBF z podzięką za otrzymane łaski, z prośbą o B. bł. i zdrowie dla rodz. Piełot, Sowa, Grządziel, Hutsch.
 31. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i nieustającą opiekę dla rodz. Brol, Jarecki, Marszałek, Nier, Pacud oraz zdrowie i dary Ducha Św. dla wnuków i prawnuków.
 32. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o nieustającą opiekę i zdrowie dla rodz. Słota, Wochnik i Piotrowicz.
 33. Do B. Op. za wstaw. MBF podziękowanie za otrzymane łaski prosząc o B. bł. dla rodz. Pluta, Wojsyk, Burek.
 34. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla mnie, córki z rodziną i dary Ducha Św. dla wnuka.
 35. Do Mił. Bożego i MBF z podz. za dotychczasowe łaski, z prośbą o zdrowie, wiarę, miłość w rodzinie, zgodę w Panu Bogu wiadomej int.
 36. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. w int. córek z rodzinami, wnuków i prawnuków.
 37. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla rodz. Kucharczyk i Kulisz.
 38. Do MBF z prośbą o łaskę nawrócenia w pewnej int.
 39. Do MBF podziękowanie za otrzymane łaski i zdrowie, prosząc o dalsze B. bł. i zdrowie dla mnie i całej rodziny.
 40. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze w rodz. Jaksik, Konefał, Myrcik.
 41. Do MBF z prośbą o B. bł., opiekę i zdrowie dla rodz. Sklorz, Strach, Krawczyński, Siwek oraz o dary Ducha Św. dla wnuków.
 42. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o B. bł. i zdrowie dla młodych małżeństw z rodz. Grund, Pyrek, Żuk, Ledwoń.
 43. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i B. bł. dla mnie, męża, córek z rodzinami, synów oraz o zdrowie dla cioci.
 44. Do MBF i MB Uzdrowienia Chorych, z prośbą o opiekę i powrót do zdrowia w int. chorej żony i matki Gabrieli.
 45. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie dla całej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie dla córki Dominiki.
 46. Do MBF z prośbą o zdrowie dla mamy Barbary.
 47. Do MBF w int. synowej i syna z ok. roczn. ślubu, o dary Ducha Św. dla wnuczki.
 48. Do MBR i Aniołów Stróżów z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł., zdrowie i dary Ducha Św. dla rodz. Walenta, Myrcik i Klabis.
 49. Do MBR z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. i zdrowie w int. Eweliny i Teresy z ok. urodzin.
 50. Do MBR i MBF podziękowanie za zdrowie i bł. dla rodzin Machoń, Myrcik, Masoń, Golaś, Wocławek.
 51. Do MBF i Królowej Różańca Św. podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę z ok. ur. dla Eweliny i Ewy.
 52. Do MBF z prośbą o zdrowie dla siostry Teresy, bratowej Grażyny i całej rodziny.
 53. Do MBF z prośbą o łaskę nawrócenia.
 54. Do MBF z ok. 18-tej r. ślubu, z prośbą o B. bł. i opiekę nad dziećmi.
 55. Do MBF dziękuję Za wnuki, prosząc o B. bł., zdrowie i dary Ducha Św.
 56. Do MBF z prośbą o pokój na Ukrainie, w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.
 57. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, oraz z prośbą o zdrowie, światło Ducha Św. i B. bł. dla dzieci Karoliny i Jakuba oraz całej rodziny Rogocz.
 58. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie w int. Barbary i Dariusza oraz dzieci, z prośbą o dalszą opiekę i dary Ducha Św.
 59. Za wstaw. MBF w int. Eweliny, z podz. za otrzymane łaski i prośbą o dalszą Bożą opiekę i dary Ducha Św.
 60. Za wstaw. MBF w int. rodzin Myrcik, Gołąbek, Machoń, Walenta, Klabis, z podz. za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą Bożą opiekę.
 61. Do MBF z podz. za otrzymane łaski w int. koleżanek i kolegów z ok. 60 r. ur., z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie.
 62. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, B. bł. dla rodz. Burzyk, Krus, Gatys, Segeth.
 63. Do MBF w int. mamy Jadwigi, męża Henryka z ok. ur.
 64. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą Bożą opiekę i zdrowie dla rodz. Brol, Stanchły, Kandzia i Psiuk.
 65. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, prosząc o dalsze B. bł., opiekę i zdrowie dla córki Klaudii i zięcia Tobiasza, oraz opiekę Aniołów Stróżów dla wnuczki Marysi i wnuka Alberta.
 66. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, B. bł. i zdrowie dla Teresy i Pawła oraz córki Julii.
 67. Do MBF z podz. za zdrowie i z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla mnie oraz moich dzieci z rodzinami.
 68. Do MBF i MBR z podz. za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę dla rodz. Pietruszka, Sukiennik, Piekarski oraz o dary Ducha Św. dla wnuków i Łukasza.
 69. Do MBF i MBR z podz. za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę i zdrowie dla córki z ok. ur. oraz dla jej męża i dzieci.
 70. Do Op. B. za wstaw. MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie moje i męża, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla dzieci z rodzinami, dary Ducha Św. dla wnuków, o zdrowie dla ks. proboszcza Krzysztofa i o zdrowie dla ks. Jerzego seniora, o powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii i do św. Krzysztofa za wszystkich kierowców i o szczęśliwą i bezpieczną jazdę.
 71. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Św, nieustającą opiekę MB, zgodę i miłość w rodzinach: Janik, Śledziona, Szymczyk, Pura, Zienkiewicz, Owsikowski, Stanowski, Dziedzic i Gontarz.
 72. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Św i nieustającą opiekę MB dla Marianny i Henryka z ok. ur. i dla Łukasza z ok. imienin.
 73. Do MBF z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie, bł. Boże, dary Ducha Św. i nieustającą opiekę MB z ok. Dnia Edukacji dla dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, pracowników obsługi, księży, katechetów oraz wszystkich przedszkolaków i uczniów naszej szkoły i prywatnej szkoły „ Krzyś”
 74. Do MBF z podz. za zdrowie, otrzymane łaski i z prośbą o dalsze zdrowie dla osób chorych, cierpiących i starszych.
 75. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i zdrowie dla Justyny i Michała z ok. 15 r. ślubu oraz dary Ducha Św. dla syna Bartka.
 76. Do MBF z prośbą o zdrowie i B. bł. z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze dla rodz. Krawczyk, Wojsyk, Brol, Maruszczyk.
 77. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. dla Sylwi i Jakuba z ok. ur.
 78. Do MBF i KRŚ z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Sylwi z ok. 50 r. ur. oraz męża, córek i całej rodziny.
 79. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz. za szczęśliwy przebieg operacji, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla całej rodziny.
 80. Do B. Op. za wstaw. MBF z podz.za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę dla mnie i całej rodziny.
 81. Do MBF z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze B. bł. i do św. Krzysztofa z prośbą o opiekę dla wszystkich kierowców.
 82. Do B. Op. i MBF z podz. za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla Jakuba, Stanisława i Krystiana z ok. ur.
 83. Do MBF z prośbą o B. bł., opiekę i zdrowie dla rodz. Michalik, Warwas, Majchrzyk, Łuczak i Czudaj.
 84. Do MBF z prośbą o pokój dla naszej Ojczyzny, walczącej Ukrainy i całego świata.
 85. Do MBF w podz. za otrzymane łaski.
 86. Do MBF z podz. za otrzymane łaski w int. Teresy i Jana, synów z rodzinami i B. bł. dla rodziny.
 87. Do MBF z podz. za otrzymane łaski z ok. 43 r. ślubu prosząc o dalszą opiekę dla całej rodziny.
 88. Do MBF z prośbą o pokój dla Ukrainy i całego świata.
 89. Do MBF za żyjących i zmarłych członków naszego Bractwa Różańcowego.

Galeria zdjęć

wstecz