OSTATNIE WOLNE MIEJSCA – zgłoszenia do końca lipca.

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ
8 dniowa, samolotowa
TERMIN: 10 - 17. 03. 2023 r.

I DZIEŃ: KRAKÓW – TEL AVIV
Przelot na trasie Kraków – Tel Aviv. Nocleg w Betlejem.

II DZIEŃ: BETLEJEM – EIN KAREM
Betlejem – nawiedzenie Bazyliki Bożego Narodzenia, kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej z grotami św. Józefa i św. Hieronima, Groty Mlecznej i Pola Pasterzy. Ein Karem – nawiedzenie sanktuarium narodzenia św. Jana Chrzciciela i nawiedzenia św. Elżbiety. Nocleg w Betlejem.

III DZIEŃ: KARMEL – NAZARET – KANA GALILEJSKA
Karmel – nawiedzenie sanktuarium Stella Maris z grotą proroka Eliasza. Nazaret – nawiedzenie Bazyliki Zwiastowania i kościoła św. Józefa. Kana Galilejska – liturgia odnowienia sakramentalnej przysięgi małżeńskiej. Nocleg w Nazarecie.

IV DZIEŃ: JEZIORO GALILEJSKIE
Góra Ośmiu Błogosławieństw – nawiedzenie sanktuarium upamiętniającego Kazanie Pana Jezusa. Tabgha – nawiedzenie sanktuarium Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Prymatu św. Piotra. Kafarnaum – spacer po ruinach „miasta Jezusa”. Genezaret – rejs łodzią po jeziorze. Nocleg w Nazarecie.

V DZIEŃ: GÓRA TABOR – JERYCHO – MORZE MARTWE
Góra Tabor – nawiedzenie sanktuarium Przemienienia Pańskiego. Betania nad Jordanem – liturgia odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Jerycho – Góra Kuszenia i sykomora – drzewo dialogu z Zacheuszem. Morze Martwe – czas na kąpiel. Nocleg w Betlejem.

VI DZIEŃ: JEROZOLIMA
Jerozolima – wizyta pod Ścianą Płaczu, dzielnica żydowska Starego Miasta, nawiedzenie kościoła św. Piotra in Gallicantu, Bazyliki Zaśnięcia NMP oraz sali Wieczernika. Nocleg w Betlejem.

VII DZIEŃ: JEROZOLIMA
Jerozolima – nawiedzenie kościoła Dominus Flevit, Bazyliki Agonii w Ogrodzie Oliwnym, świątyni Grobu Maryi, sanktuarium Pater Noster, meczetu Wniebowstąpienia, Bazyliki św. Anny, kaplic Biczowania i Włożenia Krzyża. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Starego Miasta. Nawiedzenie Bazyliki Grobu Pańskiego. Nocleg w Betlejem.

VIII DZIEŃ: TEL AVIV – KRAKÓW

Przelot na trasie Tel Aviv – Kraków.
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzania

CENA: 2400 PLN + 850 USD

Cena zapewnia:

• przelot na trasie Kraków – Tel Aviv – Kraków;
  • noclegi w hotelach 3*/4* /pokoje dwuosobowe, dopłata do jednoosobowego 280 USD/
  • wyżywienie 2 razy dziennie /śniadanie, obiadokolacja/;
  • przejazdy autokarem wg programu;
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów;
  • zestawy słuchawkowe;
  • napiwki dla lokalnej obsługi;
  • opiekę pilota – przewodnika;
  • opiekę duchową kapłana;