1. W czasie wakacyjnym w Niedzielę nie ma nieszporów i Mszy św. o 15:30.

2. Od poniedziałku do piątku na Górze św. Anny – Święto Młodzieży.

3. We wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel.

4. W piątek o 19:15 na probostwie nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych z okazji udzielenia sakramentu chrztu św. w najbliższą sobotę i Niedzielę.

5. W przyszłą Niedzielę rozpoczyna się XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, mający na celu propagowanie bezpieczeństwa na drogach i gromadzenie funduszy na środki transportu dla naszych misjonarzy. Z tej okazji bezpośrednio po Mszach św. będzie udzielane błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

6. Również w przyszłą Niedzielę gościć będziemy w naszej parafii diakona Krzysztofa Kapicę, który wygłosi kazanie, a po Mszach będzie rozprowadzał kalendarze na r. 2025. Ofiara z kalendarzy to cegiełka na utrzymanie Ośrodka Edukacyjno - Rehabilitacyjnego w Rusinowicach.

7. Okazja do spowiedzi: codziennie przed Eucharystią.

8. Kancelaria czynna: w poniedziałek 9:00 – 10:00; w środę 9:00 – 10:00 i w piątek 7:30 – 8:30.W innych ważnych sprawach Ks. Wiśniewski (administrator) jest dostępny pod nr tel. 502639366.

9. Serdeczne Bóg zapłać! za obecność na niedzielnej Eucharystii, za wysprzątanie świątyni na Niedzielę i kwiaty przy ołtarzu oraz złożoną dziś ofiarę na bieżące potrzeby naszej parafii. Do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ul. Powstańców Śl. (parzyste).
    Również serdeczne Bóg zapłać! ks. Jerzemu i ks. Adamowi za pomoc i gorliwą posługę przy ołtarzu i konfesjonale.

Wszystkim Szczęść Boże na nowy tydzień.
Niech Bóg darzy opieką i wspomaga swoją łaską.
Dobrej i spokojnej Niedzieli.

Słowo na Niedzielę: Bóg w Chrystusie ukochał człowieka „ ponad wszystko”. Nasz Bóg jest Bogiem miłości, co znaczy, że jest dla człowieka, a nie przeciw człowiekowi. Jego szczęściem jest człowiek szczęśliwy. Pamiętajmy zatem, że człowiek nie może żyć bez Boga. Zatracamy, gubimy siebie, jeśli się od Niego oddalamy. Nasze miejsce jest i zawsze powinno być przy Bogu.