1. Dziś w naszej parafii obchodzimy nasz doroczny Odpust ku czci NMP Królowej Różańca Św. Suma Odpustowa o godz. 11.00, o 15.30 Różaniec i o 16.15 Msza popołudniowa. Uroczystościom odpustowym przewodniczy ks. Adam Kozak Proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Gliwicach. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na impregnację dachu naszego kościoła.
  2. 11 października 2022 wtorek zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej na spotkanie w kościele o godz. 19:00
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 9:00. Osoby chore i starsze można zgłaszać w zakrystii. W piątek o godz. 20:00 zapraszam na nabożeństwo różańcowe prowadzone przez pielgrzymów z parafii Sadów
  4. W kancelarii parafialnej można składać intencje na nabożeństwo Fatimskie na październik.
  5. Bardzo serdecznie zapraszam do zakupu biletów i uczestnictwa w balu charytatywnym organizowanym w Gliwicach przez naszą Fundację Dar od serca na rzecz Kacpra Klamy.
    Z naszej parafii organizowany jest autokar. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej i fundacyjnej a zapisy w kancelarii bądź pod telefonem parafialnym.
    www.parafiaboronow.pl lub www.darodserca.pl
  6. Dziękuję za sprzątanie kościoła i jego obejścia. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 proszę parafian z ul. Wojska Polskiego str. prawa, Dworcowa
  7. Bóg zapłać naszym strażakom z OSP, Panom Łukaszowi i Janowi, Panu leśniczemu oraz ministrantom w wycince i uporządkowaniu drzewa.
  8. Spotkanie grup parafialnych:
    • grupa młodzieżowa w piątek 14.10.2022 i 28.10.2022 o godz.19:00 w kościele
    • krąg biblijny 6.10. 2022 o godz. 18:30 w kościele