1. Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny.
 2. W przyszłą niedzielę zbiórka na Świątynie Opatrzności Bożej. Bóg zapłać za składane ofiary.
 3. W czwartek 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Msza święta w intencji dzieci w czwartek o godz.17:00
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od godz. 9:00 odwiedziny chorych, których można zgłaszać w zakrystii.
 5. W zakrystii, kancelarii, bądź drogą mailową kancelaria@parafiaboronow.pl można składać intencje fatimskie do czwartku 8 czerwca 2023.
 6. W przyszłą niedziele w czasie nieszporów nasi ministranci otrzymają nominacje z kandydata na ministranta i z ministranta na lektora.
 7. Tegoroczna pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w dniach 24 i 25 czerwca 2023.
  Zapisy na pielgrzymkę będą przyjmowane - 12, 13 czerwca 2023r. o godz. 19.00 w Domu Parafialnym (proszę dokonywać zapisów tylko w/w dni). Przy zapisach potrzebny jest numer pesel. Za osoby niepełnoletnie organizator nie bierze odpowiedzialności, mogą one uczestniczyć w pielgrzymce tylko pod opieką osoby dorosłej.
  W tym roku najtańszy nocleg kosztuje 50 zł plus opłata pielgrzymkowa- 40 zł (ubezpieczenie, bagaż).
 8. Dziękuję za sprzątanie kościoła i jego obejścia. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 proszę parafian ul. Częstochowskiej i Leśnej
 9. W tym roku procesja Bożego Ciała wyruszy z kościoła i przejdzie ulicami: Wolności, Niwską, Krótką, Polną, Szkolną i wróci na ul. Wolności do kościoła. Na trasie zatrzymamy się przy czterech ołtarzach I. przy sklepie El Młyn p. Brol II. p. Robak ul Niwska III. p. Machoń ul. Polna IV. p. Czernecki ul Wolności.
  Proszę o przystrojenie trasy przejścia tegorocznej procesji teoforycznej.