1. Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach, które odprawimy jak w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.45.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny w Rusinowicach.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na bieżące utrzymanie naszej parafii.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
  5. W tym tygodniu Wielkiego Postu Drogi Krzyżowe odprawiane będą w czwartek bezpośrednio po Mszy Św. i piątek o godz. 17.00.
    W zakrystii można składać wypominki za zmarłych, za których modlić się będziemy w czasie piątkowych nabożeństw.
  6. W piątek (8 marca) o godz. 15.00 zapraszam osoby chętne z klas V i VI na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w salce domu parafialnego.
  7. W sobotę (9 marca) odbędzie się Diecezjalne Forum Młodych w godz. 10.00-15.00 w Domu św. Jacka, Gliwice-Sośnica. Organizowany będzie wyjazd dekanalny młodzieży - dla chętnych zapisy w zakrystii lub kancelarii do środy (6 marca).
  8. W piątek (15 marca) o godz. 17.00 w ramach Drogi Krzyżowej zapraszam na koncert piosenek do poezji ks. Jana Twardowskiego w wykonaniu zespołu ,,Wszystkiego dobrego” ze Strzebinia.
  9. Tegoroczna parafialna pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 22 - 23 czerwca. Możliwość zapisów w późniejszym terminie.
  10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i jego obejścia. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 proszę mieszkańców ul. Dolnej nr nieparzyste i ul. Sportowej.