Niedziela 12.05.2024 - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  • 7.00 – Do Mił. Bożego za Genowefę Hampel w 13. r. śmierci, męża Romana, syna Marka, córkę Joannę, Jana Bąk, Julię Dziuk, za ++ z rodzin Hampel, Bąk, Wosz, Smol
  • 9.00 – Za + tatę Alfonsa Sierańskiego w 4 r. śmierci, ze wsp. + żony Elżbiety, ++ z rodzin Sierański, Żyłka, Stanek, Wysocki
  • 10.30 – Za ++ rodziców Marię i Jerzego Słota, Annę i Ewalda Biadacz, bratową Adelajdę, brata Piotra i ++ z rodzin Słota, Gorol, Biadacz, Osadnik
  • 15.00 – Nabożeństwo Majowe
  • 15.30 – Do Mił. Bożego i MBR za + Mieczysława Cieluch w 1 rocznicę śmierci

 

Poniedziałek 13.05.2024

  • 17.15– Różaniec Fatimski
  • 18.00 – Msza święta Fatimska

 

Wtorek 14.05.2024

  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe
  • 18.00 – I int.: Za + rodziców Jadwigę i Wincentego Mzyk, siostrę Różę szwagra Ryszarda ++ zofię i Edwarda Ogórek ++ z rodzin Smol, Mzyk
    II int.: Za ++ Różę i Ryszarda Stefanik, Monikę i Wincentego Bralich, braci Edwarda i Alfreda ++ dziadków z obu stron

 

Środa 15.05.2024

  • 7.00 – int.: Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Joanny z okazji urodzin oraz o szczęśliwy przebieg operacji Marzanny
  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe
  • 18.00 – I int.: Za ++ rodziców Magdalenę i Ryszarda Cuber, Marię i Pawła Cuglowski ++ braci Stefana i Henryka Cuber + siostrę Urszulę i szwagra Józefa Opiełka ++ dziadków z obu stron + sąsiada Zygmunta Zajdok
    II int.: Za + Emilię Klimkowską z wsp. męża Wiktora – od rodziny Dalachów

 

Czwartek 16.05.2024

  • 17.00 – I int.: Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski i zdrowie z prośbą o dalsze w intencji Krystyny i Michała z okazji 20 rocznicy ślubu z prośbą o Boże Błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny
    II int.: Za + męża Józefa Ligus ++ rodziców, syna, synową, zięcia, siostrę, brata, 4 szwagrów, 2 szwagierki ++ z pokrewieństwa
  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe

 

Piątek 17.05.2024

  • 7.00 – int.: Za + Józefa Gołąbek 34 r. śmierci + córkę Krystynę Bula ++ jego rodziców Jana i Martę, Karola i Franciszkę Piełot ++ synów Teodora, Jerzego, Jana, Stefana, synową Marię zięcia ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące
  • 16.30 – Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych
  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe
  • 18.00 – I int.: Za + Łucję Irek 30 r. śmierci + męża Jana ++ Wandę i Eugeniusza Nowak ++ Marię i Józefa Mika + Teresę Gradek ++ z pokrewieństwa
    II int.: Za + Pawła Pietruszka 1 r. śmierci z wsp + żony Magdaleny

 

Sobota 18.05.2024

  • 16.00 – Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem MB Różańcowej i Aniołów Stróżów z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Mileny Wróbel z okazji 1 r. urodzin, rodziców, chrzestnych i całej rodziny
  • 17.30 – Nabożeństwo Majowe
  • 18.00 – int.: Za + Annę Myrcik 1 r. śmierci z wsp. męża Józefa ++ kapłanów

 

Niedziela 19.05.2024 - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  • 7.00 – Do Mił. Bożego za + męża Emila Warwas + córkę Gabrielę Majchrzyk ++ teściów Agnieszkę i Edwarda, rodzeństwo + Jana Annę Kopyciok + Karola Myrcik 2 żony + córkę Marię i męża + Franciszka Marię Michalik 6 synów ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące
  • 9.00 – Za + Hildegardę Robok 14 r. śmierci
  • 11.00 – Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Różańcowej w intencji Dzieci Pierwszokomunijnych ich rodziców, chrzestnych i rodzin
  • 15.00 – Nabożeństwo Majowe
  • 16.00 – Za + Jadwigę Kucharczyk + męża Jana, teściów, Marię męża Józefa ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące