Za zgodą ks. Bp Jana Kopca w naszej parafii została powołana Fundacja Dar od Serca. Na początku lipca jej działalność została odnotowana w KRS. Fundacja Dar od serca powstała jako odpowiedź na potrzeby osób pozostających w trudnej sytuacji życiowej, zwłaszcza osób starszych, schorowanych, niepełnosprawnych oraz poszkodowanym wojną na Ukrainie. Jest również otwarta na młode pokolenie organizując w przyszłości dla nich Warsztaty przeciw działające różnym uzależnieniom, organizacją wyjazdów wakacyjno-feryjnych wychodząc z pomocą dzieciom oraz rodzinom pozostającym w trudnej sytuacji życiowej. Fundacja jest jednostką która działa dzięki pracy wolontariatu i wsparciu ludzi jak i instytucji nie czerpiąc z swojej pracy korzyści finansowych. Bliższe informacje na stronie www.darodserca.pl, FB i Instagramie.